Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobil oyunlarda 5 Oyun Önerisi
İnternetle Oynanabilen

Clash Of Clash
Oyunda köy ile başlayıp köyünüzü geliştiriyorsunuz başka insanların köylerini yamalayıp onların ganimetlerini çalıyorsunuz. Ayrıca klan da var arkadaşlarınızla klan kurup klan savaşları yapabiliyorsunuz. Benim puanım 10/9.

Clash  Royale
 Bu oyun ilk onerim olan Clash Of Clash ın yan  oyunudur Clash of Clash daki askerler Clash royalede de var Clash royale de ise Asker geliştirip Savaşıyorsunuz. Benim puanım 10/9.

Kelimelik
Genellikle olgun insaların sevdigi oyunlardan biri. Oyun size başlarda bir kaç harf  veriyor ve siz onlardan kelime olusturuyorsunuz. Rakip oyuncu da o kelimelerden bir harf ile ona verilen harflerle kelime olusturuyor eğer olusturamazsa pas diyor ve size sıra geçiyor. Bunda gelişmek yok ama genellikle olgun insanların sevdigi oyunlardan biri. Benim puanım 10/6.

Mobile Legend
Benim en sevdiğim oyunlardan biridir League Of Legends Oyunun yapımcısı tarafından yapılmış bir oyundur. 5 vs 5 oynanır. Her oyundan sonra size belli bir miktar altın verir onlar ile yeni karakterler açılır. Her hafta  bir kaç ücretsiz şampiyon oynama hakkı verir. Her hafta O şampiyonlar değişmektedir. Benim puanım 10/9.

Candy crush soda
Şeker oyunudur. Bölüm geçticke  zorluk artar. Offline bir oyundur. Arkadaşlarınızdan yardım isteyerek can kazanabilrisniiz. 5 can hakkınız vardır. 5 canınız bittikten sonra biraz beklyiorsunuz ve canlarınız doluyor ve her seviye başına  kullanılabilir ozellik veriyor. Benim puanım 10/8.
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping