Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazanç Sistemi
KUMBARA KUTUMLA KAZANMAYA VAR MISINIZ ? ÖNCELİKLE HEP KAZANACAĞINIZ BİR SİSTEMDEN SÖZ EDİYORUZ. İKİ ÇEŞİT KAZANÇ SİSTEMİ VARDIR. 1.KAZANÇ SİSTEMİ ve 2.KAZANÇ SİSTEMİ DİYE İKİYE AYIRDIK.

[b]1. KAZANÇ SİSTEMİ

NASIL KAZANIRIZ?
.ÖNCE ÜCRETSİZ ÜYE OLUN 
.YATIRIM YAPMAK İÇİN BİR KUMBARA SEÇİN

.SEÇTİĞİNİZ KUMBARA MİKTARINI ŞİRKET HESABINA HAVALE EDİN.

.ŞİRKET HAVALENİZİ GÖRDÜKTEN SONRA HESABINIZA KUMBARANIZI AKTİFLER
.ARTIK KAR ORTAĞIMIZ OLDUNUZ VE BU YATIRIMINIZ  %1500 KATLANMIŞ OLARAK SİZE 6 AY SONRA GERİ DÖNECEKTİR. BU KESİN KAZANCINIZDIR.
 100,00 TL KUMBARA ALDINIZ KARŞILIĞIN DA  1,500,00 TL ALACAKSINIZ, VE YA 100,00 TL'lik KUMBARA ALDINIZ 15,000,00 TL OLARAK HESABINIZA YATACAKTIR.
 ÜYE OLDUKTAN SONRA YATIRIM YAPMAK İÇİN KUMBARA SATIN AL KISMINDAN  EN AZ 30 TL  İLE YATIRIMA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

TEK YAPMANIZ GEREKEN 100 TL KARŞILIĞIN DA 6 AYLIK SÜRE  İÇİN DE SADECE 1000 ADET TIKLAMA YAPMAK. 6 AY İÇİN DE 1000 ADET TIKLAMAYI DA YAPAMAM DİYENİNİZ ÇIKMAZ SANIRIM 1 HAFTA İÇİNDE DAHİ BİTECEK BİR TIKLAMA SAYISINDAN BAHSEDİYORUZ.YANİ TIKLAMA SAYISI KORKUTMAYACAK SAYIDADIR .  TIKLAMA AZ OLDUĞUNA GÖRE NE DURUYORUZ O ZAMAN YATIRIMA BAŞLAYIN.
•ŞİMDİ BEN GÜNLÜK DE KAZANÇ SAĞLAMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ 2. KAZANÇ SİSTEMİNDEN DE FAYDALANABİLİRSİNİZ. YALNIZ EN AZ  30 TL YATIRIM YAPARSANIZ 2. KAZANÇ SİSTEMİNDEN  FAYDALANABİLİRSİNİZ. 2. KAZANÇ SİSTEMİ AŞAĞIDA ANLATILMIŞTIR.
[/b]

[b][b]2. KAZANÇ SİSTEMİ

ŞİMDİ GELELİM 2. KAZANÇ SİSTEMİNE
2. KAZANÇ SİSTEMİ  1. KAZANÇ SİSTEMİNDEN BAĞIMSIZDIR ve ZORUNLU DEĞİLDİR.YANİ İSTERSENİZ REFERANS LİNKİNİZİ PAYLAŞMAYABİLİRSİNİZ. AMA BİZ SİZLERE REFERANS LİNKİNİZİ DE PAYLAŞMANIZI  TAVSİYE EDİYORUZ. NEDEN Mİ ? ÇÜNKÜ GÜNLÜK ÇOK CİDDİ RAKAMLAR KAZANABİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN;500,00 TL ve ÜZERİ KAZANABİLİRSİNİZ. 

TABİ GÜNLÜK SICAK PARA  KAZANMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ
TEK YAPMANIZ GEREKEN REFERANS LİNKİNİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞMAK BU KADAR BASİT.
.REFERANS LİNKİNİZİ PAYLAŞIP ALT ÜYE TOPLADIKTAN SONRA.
ALT ÜYELERİNİZİ BELLİ BİR ZAMAN SONRA KAZANÇLARINIZI YANİ BANKA DEKONTLARINIZI GÖSTEREK YATIRIM YAPMALARINI İSTEYEBİLİRSİNİZ. HER YATIRIM YAPTIKLARINDA %4 HESABINIZA AYNI GÜN PARA YATACAKTIR. SADECE BUNUNLA DA KALMIYOR. ALT ÜYENİZİN ALT ÜYESİ YATIRIM YAPTIĞINDA %3,  ONUNDA ALT ÜYESİ YATIRIM YAPTIĞINDA %2, ONUNDA ALT ÜYESİ YATIRIM YAPTIĞINDA %1 KAZANIRSINIZ. 
BİR ÖRNEKLE REFERANS LİNKİNİZİ PAYLAŞMANIZIN NE KADAR AVANTAJLI OLDUĞUNU ANLATALIM.
[/b]
[/b]

[b][b]10 tane alt üyeniz 100 TL lik kumbara aldı. 10×4=40 TL alırsınız. [/b][/b]
Her alt üyenizin 10 ar tane alt üyesi yani 100 kişi 100 TL lik kumbara aldı. 100×3=300 TL alırsınız. 
Her alt üyenizin 10 alt üyesinin 10 ar tane alt üyesi yani 1000 kişi 100 TL lik kumbara aldı. 1000×2=2000 TL alırsınız. 
Her alt üyenizin 10 alt üyesinin de 10 alt üyesinin 10 ar tane alt üyesi yani 10000 kişi 100 TL lik kumbara aldı. 10000×1=10000 TL alırsınız. 
Kısacası yoğun, disiplinli ve özverili bir çalışmayla kısa zamanda büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Aldığınız kumbaraların kazançları da cabası. Bol kazançlar... 

LİNK NEDİR ?
Kumbara kutum üyesi olan herkese özel olarak verilen linkdir. Bu referans linki ile üye olan her üyenin yapacağı yatırımlardan %4 oranında para kazanacaksınız.

ALT ÜYE SAYISI NEDİR ?
Kumbara kutum referans linkiniz ile üye olan kişilerin sayısıdır. Alt üyeleriniz ile ilgilenerek onları teşvik edin günlük kazançlar elde edin.

[b]ALT ÜYE KAZANÇ NEDİR ?

KUMBARA KUTUM referans link ile üye olan her üyenin yapacağı yatırımlarından kazandığınız para miktarıdır. Alt üyelerinizi bir  Whatsapp  grubunda    buluşturun. Alt üyeleriniz birbiri ile sürekli iletişim halinde olur.
[/b]

[b]TOPLAM KAZANÇ NEDİR ?

Aldığınız kumbaralardan kazandığınız toplam kazanç miktarıdır.
[/b]
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping